O NASNasza misja to dopasowanie najkorzystniejszej dla klienta oferty ubezpieczenia z tych dostępnych na polskim rynku. Zależy nam na pewności klienta o tym, że podjął najlepszą możliwą decyzje w zakresie zabezpieczenia najważniejszych sfer swojego życia – swoich bliskich, swojego mienia czy, przede wszystkim – siebie. Chwalimy się ogromną bazą stałych klientów, zarówno indywidualnych jak i korporacyjnych, którzy cenią jakość i profesjonalizm świadczonych przez nas usług oraz gotowość do pomocy. Wychodzimy naprzeciw wszelkim potrzebom osób, które decydują się powierzyć nam dobór zabezpieczenia na wypadek negatywnych skutków zdarzeń losowych.

Nasza oferta to optymalny zestaw towarzystw ubezpieczeniowych z każdej dziedziny, pozwalający nam dostosować zabezpieczenie do indywidualnych potrzeb, ale też wybrać to, które będzie najbardziej uniwersalne. Aktywnie poszukujemy nowych, atrakcyjnych możliwości by udostępnić je naszym klientom.

Nasz zespół to młodzi, dynamiczni ludzie pracujący z nami od lat, posiadający fachową wiedzę w zakresie ubezpieczeń, zapewniający kompleksową obsługę i służący radą, nie tylko przy wyborze optymalnego rozwiązania, ale też przy postępowaniu w przypadku zdarzeń losowych.

Nasze wartości:

  • Przejrzystość – zależy nam, by decydując się na współprace z nami, klienci wiedzieli jakie są zalety wszystkich ofert i na jakie zagrożenia są przygotowani.
  • Uczciwość – naszym priorytetem jest zgoda z prawem i zasadami etycznymi.
  • Odpowiedzialność – wiemy, że odpowiadamy za nasze działania. Problemy naszych klientów to nasze problemy.
  • Skuteczność – wiemy, że dopasowanie optymalnej oferty to dopiero początek. Naszym celem jest znalezienie tej, która ochroni naszego klienta w największym spektrum sytuacji.


Historia

Nasze Biuro Ubezpieczeń Katarzyny Durmowicz funkcjonuje przy ulicy Gabrieli Zapolskiej od roku 2003, i wciąż się rozwija. Poza ofertą ubezpieczeń, która rozszerza się w rytm funkcjonowania ich na polskim rynku, w ciągu ostatnich 5 lat otworzyliśmy 2 dodatkowe biura – na ul.Strzegomskiej oraz ul.Kościuszki. W zeszłym roku biuro przeniosło się do większego lokalu i rozszerzyło zespół, zapewniając klientom sprawniejszą obsługę oraz większy komfort przy każdej wizycie.

Nasze usługi zostały docenione przez ponad 25 tysięcy klientów, którzy regularnie korzystają z naszych usług, za co serdecznie dziękujemy.

Certyfikat

 W roku 2016 otrzymaliśmy Certyfikat "Firma Godna Zaufania 2016"